Katip Çelebi Üniversitesi 7 Personel Alımı Yapacak – KPSS ve İkamet Şartı Yok

Katip Çelebi Üniversitesi 7 Personel Alımı Yapacak – KPSS ve İkamet Şartı Yok

Kamu Üniversitesi Personel Alımı kapsamında, Katip Çelebi Üniversitesi tarafından kamu ilan sitesi üzerinden yayımlanan ilanda KPSS ve ikamet şartı bulunmadan yüksek maaş imkanı ile 7 personel alımı yapılacağı duyuruldu!

Kamu ilanları resmi internet sitesinde yayımlanmış olan ilana göre İzmir Katip Çelebi Üniversitesi bünyesinde çalıştırmak üzere yüksek maaş ile KPSS şartı olmadan 7 Bilişim Personeli alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

Katip Çelebi Üniversitesi Personel Alımında ikamet şartı bulunmadığı da ayrıca belirtildi!

 

Katip Çelebi Üniversitesi Alımında,

Yapılacak Unvan ve Sayılar Nedir?

Başvuru Şartları ve Başvuru Tarihi Nedir?

Detaylar Haberimizde!

 

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Alımı Yapılacak Unvanlar;

6 Tecrübeli Yazılımcı Personeli Alımı

ve 1 İş Analisti, Eğitim Dokümantasyon Destek Personeli Alımı Yapılacak!

 

Personel Alımında Adaylardan İstenen Ortak Başvuru Şartları;

657 sayılı kanunun 48’nci maddesinde belirtilen genel şartları taşıyor olma şartı,

Bilgisayar Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Elektrik Ve Elektronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği,

Bunlar dışında kalan dört yıllık eğitim veren fakültelerin Mühendislik bölümleri üzerinden, Fen- Edebiyat, Eğitim Ve Eğitim Bilimleri Fakültelerinin, Bilgisayar ve Teknoloji Üzerine Eğitim veren bölümler İle İstatistik, Matematik ve Fizik bölümlerinden lisans mezunu olma şartı aranmaktadır.

Yazılım alanı, yazılım tasarımı alanı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda yada büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda ücret tavanı 2 katını geçmeyecekler için en az 3 yıl, diğerleri için en az 5 yıllık mesleki tecrübe sahibi olma şartı aranmaktadır.

Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olma şartı kaydıyla güncel programlama dilleri üzerinden en az ikisini bildiğini belgeliyor olma şartı,

Görevini yapmasına engel oluşturacak her hangi bir sağlık sorunu bulunmuyor olma şartı.

Yapılacak inceleme ve soruşturma sonunda Bilişim Personeli olmalarına engel teşkil edebilecek bir durumu bulundurmuyor olma şartı.

 

Katip Çelebi Üniversitesi Personel Alımı Başvuru Tarihi;

Adaylar başvurularını 28 Şubat 2022 tarihine kadar kurumun resmi internet sitesi üzerinden Online bir şekilde yapacaklar.

 

Başvuru Ekranı;

Başvuru ekranı.

Başvuru Kılavuzu;

Kılavuzu İçin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu