Yapı Kredi Yatırım Satış Yönetmeni Alımı Yapıyor!

yapı kredi iş ilanları, yapı kredi personel alımları, yapı kredi bankası iş ilanları, yapı kredi bankası personel alımları yapıyor.

Yapı Kredi Yatırım Satış Yönetmeni Alımı Yapıyor!

Göstermiş olduğu başarı ve karlılık performansıyla önde gelen pek çok kurumla başa baş giderek adımlarını daha büyük atmak amacı ile Yapı ve Kredi Bankası banka iş ilanları duyurusunda Satış Yönetmeni alımı yapıyor.

2020 yılı itibarıyla 845 şubeye, 16 Binden fazla çalışana, 444.3 milyar TL aktif büyüklüğe sahip Yapı ve Kredi Bankası, çalışanlarını ve müşterilerini aktif olarak büyütmek amacı ile yatırım satış yönetmeni istihdam etmek istiyor.

Türkiye finans piyasasının iki kuvvetli ve köklü kurumu olan Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. Ve Koçbank A.Ş.’nin güçlerini, deneyimlerini ve kaynaklarını bir araya getirerek daha iyisini sunmak için yarattığı beraberlikle gücünü yatırımlarında arttırmak isteyen banka Yurt içi Piyasalar Satış ve Pazarlama / Anadolu Bölge Satış Bölümü’ne bağlı şekilde İstanbul şubelerinde görevlendirilmek üzere Satış Yönetmenleri ilanını yayınladı.

Yapı ve Kredi Bankası Yatırım Satış Yönetmeni için Aranılan Şartlar

Üniversitelerin 4 senelik lisans eğitimi veren bölümlerinden mezun,

En Az 3 yıl tecrübeye sahip,

Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 3 ve Türev Araçlar Lisanslarına sahip,

Tercihen İngilizce dil bilen,

Müşteri ve sonuç odaklı,

Etkili iletişim becerilerine sahip.

 

Hangi İşlerde Görevlendirilecekler?

Müşterilere sermaye ve para piyasalarında alım-satım hizmetlerinde bulunmak,

Belirlenen amaçlar doğrultusunda bulunulan bölgede Yapı Kredi Bankası Şubeleriyle beraber koordineli müşteri kazanımları sağlamak,

Müşterinin iyi tanınması gereksinimlerine uygun olarak ürün ve hizmetlerin nitelikli hizmet anlayışla müşterilerde tatminleri oluşturmak,

Yatırım satış idaresinde takipte kalarak şube ve müşteri ziyaretlerini hayata geçirmek.

 

Yapı ve Kredi Bankası Yatırım Satış Yönetmeni alımı için son müracaat tarihi 1 Eylül 2021 tarihi olarak belirlenmiştir.

Bu tarihten sonra yapılan iş müraacatları geçersiz sayılacaktır. Başvurusu olumlu sonuçlanan adaylara ise banka tarafından dönüş sağlanacaktır.

Bu iş ilanı öncesinde kariyer.net internet sitesinde yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım koşulları bütünüyle ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır.

https://www.Kariyer.Net/is-ilani/yapi-kredi-yapi-kredi-yatirim-satis-yonetmeni-2779874

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu