Yapı Kredi Yatırım Satış Yönetmeni Personel Alımı

Yapı Kredi Yatırım Satış Yönetmeni Alımı Yapıyor!

Göstermiş olduğu başarı ve karlılık performansıyla önde gelen pek çok kurumla başa baş giderek adımlarını daha büyük atmak isteyen Yapı Kredi Bankası banka iş ilanları, personel alımları duyurusunda Satış Yönetmeni Alımları yapacağını Duyurdu.

2020 yılı itibarıyla 845 şubeye, 16 Binden fazla çalışana, 450 milyar TL’den fazla aktif büyüklüğe sahip olan Yapı ve Kredi Bankası, çalışanlarını ve müşterilerini aktif olarak büyütmek amacı ile yatırım satış yönetmeni istihdam etmek istiyor.

Türkiye finans piyasasının iki kuvvetli ve köklü kurumu olan Yapı Kredi Bankası A.Ş. Ve Koçbank A.Ş.’nin güçlerini, deneyimlerini ve kaynaklarını bir araya getirerek daha iyisini sunmak amacıyla yarattığı beraberlikle gücünü yatırımlarında da göstermek isteyen banka Yurt içi Piyasalar Satış ve Pazarlama / Anadolu Bölge Satış Bölümü’ne bağlı şekilde İstanbul şubelerinde görevlendirilmek üzere Yatırım Satış Yönetmeni personel alımı ilanını yayınladı.

Yapı ve Kredi Bankası Yatırım Satış Yönetmeni için Aranılan Kriterler

Üniversitelerin 4 senelik lisans eğitimi veren bölümlerinden mezun olmak,

En Az 3 yıl tecrübeye sahip olmak,

Tercihen İngilizce dil bilgisine sahip olmak,

Müşteri ve sonuç odaklı düşünmek,

Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 3 ve Türev Araçlar Lisanslarına sahip olmak,

Etkili iletişim becerilerine sahip olmak ve

Ekip çalışmasıyla çalışma yeteneğine sahip olmak.

 

Hangi İşlerde Görevlendirilecek?

Müşterilere sermaye ve para piyasalarında alım-satım hizmetlerinde bulunmak,

Belirlenen amaçlar doğrultusunda bulunulan bölgede Yapı Kredi Bankası Şubeleriyle beraber koordineli müşteri kazanımları sağlamak,

Müşterinin iyi tanınması gereksinimlerine uygun olarak ürün ve hizmetlerin nitelikli hizmet anlayışla müşterilerde tatminleri oluşturmak,

Yatırım satış idaresinde takipte kalarak şube ve müşteri ziyaretlerini hayata geçirmek.

 

Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

Yapı ve Kredi Bankası Yatırım Satış Yönetmeni alımı için son başvuru müracaat tarihi 1 Eylül 2021 tarihi olarak belirlenmiştir.

Bu tarihten sonra yapılan iş müraacatları geçersiz sayılacaktır. Başvurusu olumlu sonuçlanan adaylara ise banka tarafından dönüş sağlanacaktır.

Bu iş ilanı öncesinde kariyer.net internet sitesinde yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım koşulları bütünüyle ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır.

https://www.Kariyer.Net/is-ilani/yapi-kredi-yapi-kredi-yatirim-satis-yonetmeni-2779874

 

Yapı Kredi Bankası’nın ve Diğer Bankaların Yayınladığı İŞ İLANLARINA Ulaşmak İçin İnternet Sitemizde bulunan İŞ İLANLARI kategorisine göz atabilir.

İŞ İLANLARI kategorisinde EN GÜNCEL İş İlanlarına Ulaşabilirsiniz.


 

yapı kredi personel alımı, yapı kredi personel alımları, yapı kredi iş ilanı,yapı kredi iş ilanları, banka personel alımı, banka personel alımları, banka iş ilanı, banka iş ilanları, bankada çalışmak, yapı kredi bankası personel alımları yapıyor, yapı kredi bankası personel alımı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu