Kuveyt Türk İş İlanları: 2021 Ağustos

kuveyt türk iş ilanları, kuveyt türk eleman alımları, kuveyt türk personel alımları, kuveyt türk eleman alımı yapıyor!.. 

Kuveyt Türk İş İlanları: 2021 Ağustos

Çok sayıda finansal ürün ve hizmeti etkin bir şekilde müşterileri ile buluşturan Kuveyt Türk iş ilanlarında 2021 döneminde personel alımları yapmaya devam ediyor.

Müşteriye yönelik çalışmalar neticesinde teknoloji ve inovasyon alanlarında çalışmaları sağlamanın beraberinde dijital dönüşümde piyasasında öncülük sağlamakta olan Kuveyt Türk iş ilanlarında banka personel alımlarına devam ediyor.

Ekonomiye katkı sağlamakta ve piyasasında öncü konumunu sürdüren Kuveyt Türk iş ilanlarında şube alımlarının beraberinde diğer her departmanda çalışma sürecine yeni adayları dahil etmekte öncü olan banka olarak büyütmeye devam ediyor. Detaylara yazının devamından ulaşabilirsiniz…

 

Kuveyt Türk İş İlanları: Hangi Alımlar Yapılıyor?

Kuveyt Türk iş ilanları kapsamında yapılacak olan pek çok personel için listeleme ile adaylara yönelik çalışmalarını sunuyor. Banka iş başvurularında belirlenen kriterler arasında pozisyonlardan sonra detaylı anlatılmıştır.

Uyum İzleme ve Kontrol Uzmanı/Uzman Yardımcısı
Bankada Kampüs- Kahramanmaraş
Kredi Riski Modelleme Uzman Yard. /Uzmanı /Yönetmeni
Gişe Yetkilisi
Resmi Raporlama Uzman Yardımcısı
Hazine Kontrol Uzmanı /Yönetmeni
Bilgi Teknolojileri- Mühendisi
Tekno Kampüs Konya Ar-Ge Merkezi
Teknokampüs 2021 Bilgi Teknolojileri
Çağrı Akademi
Kurumsal Mimar- Teknoloji Mimarı
Arapça Bilen Çağrı Merkezi Yetkilisi
Arapça Bilen Çağrı Merkezi Yetkilisi
Arapça Bilen Gişe Yetkilisi
Robotik Süreç Otomasyonu (Uzman Yard. / Uzman)
Engelli Personel
Gayrimenkul Değerleme Uzmanı
Leasing ve Teşvikli İşlemler Pazarlama Uzmanı
Bankada Kampüs
Arapça Bilen Gişe Yetkilisi
OPM Akademi (Stajyer)
Dijital Dönüşüm ve İnovasyon Uzmanı/Yönetmeni
BT-Veri Depolama ve Yedekleme Uzmanı

 

Geçmiş Dönemde Yapılan Alımlar ve Detayları

Üniversitelerin genel olarak 4 senelik bölümlerinden mezun olarak alınan Gişe Yetkilisi personelleri eksiksiz olarak İİBF bölümlerinden başarı ile sonuç alarak lisans eğitimlerini tamamlayan kişiler alımlara hak kazanır. Dil bilgisi olarak da İngilizce veya Arapça bilgisine değer vererek iki dil haricinde başka dile de hakim olan kişiler daha çok tercih edilebilir. Faizsiz bankacılık alanında da öğrenme isteği bulunan kişiler kendini bu alanda ön plana çıkar. Adaylar arasında müşteri ve başarı odaklı çalışmalar anında takım çalışmalarını seven etkin iletişimde becerileri bulunan karakteristik özellikli kişiler daha ilk planda olarak alıma başlanır.

 

Gişe Yetkilisi Görevleri

Bireysel bankacılık ürün ve hizmetlerinin satışlarıyla ilgilenmek ve hayata geçirmek,
Cari ve katılma hesabı müşterilerinin işlemlerinden sorumlu olarak hizmeti (para yatırma, para çekme, havale, EFT, vb.) hayata geçirmek,
Çek ve senet tahsilatlarını yapmak,
Fatura tahsilat işlemlerini yapmak,
Döviz ve değerli maden alım ve satım işlemlerini hayata geçirmek.

Bilgi Teknolojileri- Mühendisi

BT güvenliği ürünlerinin implementsyonu, işletilmesi, izlenmesi ve problemlere çözüm alanlarında piyasasında en az 4 yıl deneyimi olan ve kurumsal bilgi güvenliğinde erişim denetimi, ağ segmentasyonu, tanımlama, yetkilendirme, veri güvenliği, PKI, perimeter ağ güvenliği ve istemci tabanlı bilgi güvenliği alanlarında bilgili ve tecrübeli olan kişiler mesleki alana giriş yapabilmek için daha ilk planda tutulur. Diğer bir yandan TCP/IP ve ağ teknolojileri alaında bilgisi olması ve asgari bilgi güvenliği ürünlerini problemsiz yönetebilecek kadar, UNIX – Linux tabanlı işletim sistemlerinde operasyonel becerisi olması gerekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu