Burgan Bank Özel Bankacılık Portföy Yöneticisi Personel Alımları!

burgan bank personel alımı, burgan bank iş ilanı, iş ilanları, personel alımları,banka iş ilanları, banka personel alımları, bankada çalışmak için, burgan bankta çalışmak için

Burgan Bank müşteri ağını geliştirmek ve daha fazla kişiye ulaşabilmek adına banka personel alımlarına başladı. Burgan Bank banka personel alımları için, Burgan Bank Özel Bankacılık Portföy Yöneticisi Personel Alımlarına Başladı.

Burgan Bank Özel Bankacılık Portföy Yöneticisi Alımları

Burgan Bank, banka personel alımları kapsamında yaptığı duyurusunda Özel Bankacılık Portföy Yöneticisi olarak görev vereceği yeni personellere ihtiyaç duyduğunu duyurdu.

Yapılan duyuruda banka iş başvurusu yapacak olanların Burgan Bank’ın İstanbul (Avrupa yakası) Bakırköy ilçesi şubesinde çalışacağı da belirtildi.

Kariyer planları dahilinde bankacılık sektöründe yer almak bulunan adayların;

  • 4 yıllık üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olması,
  • Şube Bireysel Bankacılık Satış bölümlerinde en az 7 yıl tecrübesi olması,
  • SEGEM, SPK Temel Düzey/Türev veya SPK Temel Düzey Müşteri Temsilciliği lisans belgesi sahibi olması,
  • İletişim becerisi yüksek, analitik düşünen, iknada başarılı olması,
  • Bireysel Emeklilik Sertifikası sahibi olması,
  • Hinterland da tecrübesi olması,
  • Yönetim, planlama ve organizasyon konularında yetenekli olması gerekmektedir.
  • Satış ve pazarlama teknikleri konusunda bilgisi olması,

Ayrıca Burgan Bank’ın personel alımı duyurusunda iş başvurusu yapacak adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış olmasının gerektiği de belirtiliyor.

Burgan Bank Son Başvuru Tarihi:

Burgan Bank’ın iş ilanları personel alımları ile duyurduğu banka personel alımları için son tarih olarak 2 Aralık 2021 belirtiliyor.

Bu tarih banka tarafından değiştirilebilir veya iş ilanı kaldırılabilir bu durum bankanın inisiyatifinde olup değiştirilme hakkı saklıdır.

İşe alınan yeni personeller Burgan Bank bünyesinde Özel Bankacılık biriminde yeni müşterilerin portföye dahil edilmesi, mevcut müşterilerle etkin ilişkilerin etkili kurulması, müşteri ziyaretleri gerçekleştirerek Burgan Bank içerisinde bulunan ürünlerin satışının sağlanması ve hedeflerin tutturulması gibi görev ve sorumluluklar alacaklardır.

Bu iş ilanı öncesinde kariyer.net internet sitesinde yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır.

https://www.kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-turkiye-bakirkoy-sube-ozel-bankacilik-portfoy-yoneticisi-2538038

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu